Qualifying Round 1
Sign up
Log in
Sign up
Log in
Sign up
Log in
Qualifying Round 1
Soccer
Alkmaar
UEFA Europa League 2016-2017
–
Qualification
Tuesday, June 28, 2016 – Thursday, July 7, 2016
Follow
News
Calendar
Participating
Gallery
2nd game day
1st game day
2nd game day
OK
1st game day
2nd game day
Tuesday, July 5, 2016
3:45pm UTC
Birkirkara
-
Siroki Brijeg
-
4:35pm UTC
FC Chikhura Sachkhere
-
Zimbru Chisinau
-
4:45pm UTC
Jeunesse Esch
-
St. Patrick's Athletic
-
Wednesday, July 6, 2016
3:45pm UTC
FC Infonet
-
Heart of Midlothian FC
-
Thursday, July 7, 2016
12:00pm UTC
Ordabasy
-
Cukaricki
-
1:00pm UTC
Shirak Gyumri
-
Dila Gori
-
2:45pm UTC
Kairat Almaty
-
Teuta Durrës
-
3:00pm UTC
Dacia Chisinau
-
Käpäz Gäncä
-
3:00pm UTC
Spartak Myjava
-
FC FLYERALARM Admira
-
3:00pm UTC
Pyunik Yerevan
-
Europa FC
-
3:00pm UTC
FC Samtredia
-
FK Qabala
-
3:30pm UTC
FK Jelgava
-
Breiðablik
-
3:30pm UTC
FK Rudar Pljevlja
-
KS Kukësi
-
4:00pm UTC
Kalju Nõmme
-
FK Riteriai
-
4:00pm UTC
HJK
-
Atlantas Klaipeda
-
4:00pm UTC
IFK Mariehamn
-
Odds BK
-
4:00pm UTC
Neftchi Baku
-
Balzan FC
-
4:00pm UTC
Zaglebie Lubin
-
PFC Slavia Sofia
-
4:00pm UTC
Rovaniemen Palloseura
-
Shamrock Rovers FC
-
4:00pm UTC
NK Lokomotiva
-
UE Santa Coloma
-
4:00pm UTC
Radnik Bijeljina
-
Beroe Stara Zagora
-
4:00pm UTC
DVSC
-
SP La Fiorita
-
4:00pm UTC
MTK Budapest FC
-
FC Aktobe
-
4:00pm UTC
FK Spartaks Jūrmala
-
Dinamo Minsk
-
4:30pm UTC
Brøndby IF
14
Valur Reykjavík
51
4:30pm UTC
ND Gorica
-
Maccabi Tel Aviv
-
4:30pm UTC
CS Fola Esch
-
Aberdeen
-
4:30pm UTC
Omonia Nicosia
-
FC Urartu
-
4:45pm UTC
Beitar Jerusalem
-
Sloboda Tuzla
-
5:00pm UTC
Slovan Bratislava
-
Partizani
-
5:00pm UTC
FK Budućnost Podgorica
-
FK Rabotnički Skopje
-
5:00pm UTC
FC Zaria Bălți
-
MOL Fehérvár FC
-
5:00pm UTC
Suduva Marijampole
-
FC Midtjylland
-
5:00pm UTC
Stabæk Fotball
-
Connah's Quay Nomads FC
-
5:00pm UTC
HB
-
FC Levadia Tallinn
-
5:30pm UTC
Bala Town FC
-
AIK
-
6:00pm UTC
FK Sileks
-
FC Vaduz
-
6:00pm UTC
Hibernians
-
Spartak Trnava
-
6:00pm UTC
Vojvodina Novi Sad
-
Bokelj
-
6:00pm UTC
Chakhtior Salihorsk
-
NSÍ Runavík
-
6:00pm UTC
Llandudno FC
-
IFK Göteborg
-
6:00pm UTC
Víkingur Gøta
-
FK Ventspils
-
6:00pm UTC
Cracovia Kraków
-
KF Shkëndija
-
6:30pm UTC
SS Folgore / Falciano
-
AEK Larnaca
-
6:30pm UTC
FC Lusitans
-
BST Domzale
-
6:45pm UTC
Cork City FC
-
Linfield
-
6:45pm UTC
Cliftonville FC
-
FC Differdange 03
-
6:45pm UTC
Glenavon FC
-
KR
-
Contact Be Sport